Urodzinowe prezenty Figla

Co prawda od drugich urodzin pana Figla minął już miesiąc, ale jakoś tak nie było czasu podzielić się wrażeniami i prezentami. Po pierwsze to Figiel jest już prawie dorosły, w końcu dwa lata to nie byle co. Po drugie co raz lepiej się dogadujemy i przyjemnie się wspólnie żyje. Po trzecie minął rok od kiedy zaczęliśmy swoje harce w agility. A tak po za tym to mamy wspaniałych psich przyjaciół którzy pamiętali o figlowych urodzinach i obdarowali nas prezentami.

Tęczowy jednorożec

Absolutny hit hitów, piękny kolorowy, pluszowy prezent od Kasi z Maybe Chart, która doskonale wiedziała że to będzie strzał w 10. Jednorożec został wykonany przez PIK PIK, z uwzględnieniem specjalnych potrzeb jrt. Przyznam się że kiedy otworzyłam przesyłkę skakałam z radości (to taki troszkę prezent dla mnie), ale początkowo obawiałam się dać pluszaka Figlowi, bo oczami wyobraźni widziałam jak go zabija, a pluszowe wypełnienie fruwa po domu po 15 minutach zabawy… Ale niewiarygodne zabawka jest z nami już miesiąc i nic jej nie jest! (pomijając zabita piszczałkę, odgryzioną metkę i małą dziurkę). A to wszystko dzięki staraniom Hani o szczególną wytrzymałość jednorożca, przez niewielką dziurkę zauważyłam iż pluszak ma w środku wszytą siateczkę, która utrudnia zniszczenie zabawki. Jesteśmy absolutnie zachwyceni jednorożec jest śliczny (chociaż już troszkę omemłany) i wytrzymały – przezżył szarpanie - Figla i Luny. Polecamy gorąco produkty Pik – pik, bo nie tylko jednorożec zdobył nasze serce, mamy też saszetkę z całą trójka która jest równie piękna i wytrzymała.

A Kasi dziękujemy za sprawienie tyyyyle radości 🙂

FERA i moc prezentów

Oczywiście Fera.pl też pamiętała o naszym małym białym piesku i specjalnie dla niego stworzyła paczkę, w której znalazła się pluszowa Kaczka, dwa gryzki Barry King  oraz wiele smakołyków w tym nasze ulubione BOSCH Fruitees  i pasztet z łososia.  Tyle różności i pyszności… dziękujemy. Jak na testera przystało Figiel podszedł z pełnym zaangażowaniem do gryzaków Barry King’a, pomimo tego iż Ruggby dostaliśmy w największym rozmiarze czyli L   nie było to dla niego problemem.  Misja wyjęcia smakołyka trwała tylko chwilę, a efekt był taki że oprócz smakołyka zjedzony został kawałek gryzaka. Wiemy że Figiel jest mistrzem w „rozgryzaniu” takich zabawek dlatego drugi gryzak został przekazany Lunce. Bombka  jednak według bordera lepiej nadaje się do gonienia niż wyjadania z niej smakołyków. Kiedy przyszedł czas na pluszową Kaczkę z piszczałką w środku lekko się obawiałam bo jak wiecie kaczki nie mają u nas lekkiego życia (sprawdzicie tu) no i tym razem kaczorek … stracił łapkę. Ale radość była ogromna więc i tak było warto. Oczywiście wszystkie smakołyki zniknęły w psich brzuszkach.

Dziękujemy Cioci Natalii z Fera.pl za prezenty.

Dużo mięska od Belcando

Jak wiecie 1 września miała premierę nowa karma Mastercraft od Belcando. Do nas te pyszności dotarły nieco wcześniej, a część z nich była zadedykowana Figlowi. W paczce była rybka i kaczka oraz wszystkie smakowite toppingi, więc piesek cieszył się ogromnie już na sam widok szeleszczących paczuszek z jedzeniem. Czy prezent pyszny i trafiony możecie przeczytać tu . Powiemy tylko tyle że Fi szaleje za toppingiem z łososia.

Dziękujemy Belcando – jak zawsze pysznie

Aaaa tak po za tym pochwalimy się że od niedawna Figiel jest już reproduktorem, zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.