Snack ‘n ‘roll nowy wymiar smakowitości od FERA.pl

Już jakiś czas temu przyszła do nas paczka niespodzianka od Fera.pl. Jak zawsze Ciocia Natalia przygotowała dla nas coś specjalnego. Tym razem w pudełku znaleźliśmy przysmaki Snack ‘n roll i wspaniały list, (którym się nie pochwalimy, ale wierzcie, że tam był). Oczywiście psy chciały od razu próbować, a my nie mogliśmy im odmówić tej przyjemności.

Smaczne Snacki

Zamknięte po 70g w strunowych opakowaniach przysmaki z kurczaka, kaczki, jagnięciny, wołowiny wieprzowiny czy też łososia. W wielu odsłonach i formach, bo znajdziecie i kebab i twisty i wrapy i stipsy czyli czego chcieć więcej. Rozbawiły nas psy na opakowaniach, w czarnobiałej odsłonie uśmiechają się znad okienek, w których widać przysmaki. Nasze stado uwielbia tego typu przysmaki, a sprawdzają się zarówno, jako przekąski jak i nagroda na treningu (szczególnie filety, które po prostu kroję na małe kawałki). No dobra przyznamy na pierwszy ogień poszła wołowina i… tyle jej widzieliśmy. Paski z wołowiny zniknęły w mgnieniu oka pozostawione bez ludzkiej opieki tylko na chwilę (dlatego nie zobaczycie jej na zdjęciach). Resztę udało nam się uratować przed testerami, przynajmniej na chwilę….

Chiken kebab okazał się genialną przekąską do samodzielnego delektowania się… nie licząc Figla, któremu trzeba było dawkować smaka, bo był wstanie połknąć go na raz i jeszcze się zadławić. Zakręcony kurczak z rybą stały się szarpakiem, czyli kto silniejszy ten zjada. A filety z kurczaki i kaczki posłużyły, jako nagroda na treningu. Bardzo lubię taki rodzaj nagrody z wielu względów, po pierwsze kroję go na taką wielkość, jaka będzie mi potrzebna, po drugie nie jest tłusty i nie brudzi wszystkiego, po trzecie nawet jak o nim zapomnę to nic się z nim nie dzieje np. przez parę dni w kurtce, najwyżej lekko podeschnie, no i ma w swoim składzie 90% mięsa.

Z czego snack się składa

W zależności od rodzaju przysmaków w każdym znajdziemy od 55% do 90% mięsa, resztę stanowią dodatki tj. mąka, ziemniaki czy produkty pochodzenia roślinnego. Skład analityczny jest zależny od snaków: białko 30-50%, tłuszcz 2-3%, popiół surowy 3,5%, włókno surowe 1-2%, wilgotność 18%. Należy dodać, iż producent zaleca spożyć w ciągu 30 dni po otwarciu opakowani, z tym nie ma problemu, bo przysmaki znikają błyskawicznie. Ale gdyby jednak u was tak nie było to pamiętajcie, że smak zapakowane są w opakowania strunowe, które ułatwią ich przechowywanie i zabezpieczają przed wyschnięciem.

Co jeszcze możemy dodać…, że musimy zamówić kolejną dostawę od Fera.pl bo po przysmakach nie ma śladu.

Polecamy i jeszcze raz dziękujemy Cioci Natalii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.