PsieTesty w obiektywie LightUp

 

Nie będziemy ukrywać, że pomysł aby „ktoś inny” zrobił fotki Psim Testom pojawił się już dawno. Jednak zawsze było nie po drodze, a to pogoda, a to psie niedyspozycje, aaaa zawsze się coś znalazło.

W końcu się udało namówić Pawła z LightUp  na małą sesję. No dobra miały być 3 psy i dwoje ludzi, ale… cieszmy się że udało się chociaż w takim składzie. Figiel został wybrany ze względu na swoją „niedyspozycję” i potrzebę zapewnienia mu atrakcji innego typu niż dzikie ganianie po lesie. Po za tym nie ukrywajmy jest uroczym białym pieskiem, a Paweł powiedział – tylko nie czarny pies… Nie będziemy ukrywać że nasza wieloletnia znajomość z Panem Fotografem wielokrotnie owocowała fajnymi zdjęciami. To właśnie Paweł zrobił jedno z moich ulubionych zdjęć Kokosa z młodości.

Zresztą z Pawłem znamy się przez psy, sam też jest psiarzem i zdarzają nam się wspólne spacery, zatem może jeszcze kiedyś coś nam pstryknie.

Dla mnie pozowanie było niezwykle trudne, daleko mi do fotomodelki, ale jak się chce mieć sesję z psem to innej rady nie ma trzeba. Efekty możecie ocenić sami.

Jako że ta jesień jest wyjątkowo długa, ciepła i przyjemna wykorzystaliśmy te ostatnie (chyba) chwile pięknej aury. Może trochę mgliście, szaro ale jak że magicznie.

Jeśli też chcecie mieć takie piękne foty (nie tylko psie…) to koniecznie odezwijcie się do LightUp. A my dziękujemy i liczymy na uzupełnienie sesji o kolejne psy i ludzi :p.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.