PINK POWER, czyli psiowo kolorowo

Nastała wiosna, wszystko budzi się do życia i zaczyna się robić kolorowo. Także u nas w psim świecie jest wiele kolorów akcesoria, dodatki, zabawki. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jeden kolor dominuje… (dla tych co mnie trochę znają – to nie niebieski) i jest to różowy, magenta zwał jak zwał, ale tego się nie spodziewałam. Różowe szelki, obróżki, zabawki…. jak to możliwe. Fakt w przypadku zabawek sprawdza się idealnie, ale cała reszta – jak to się stało że jesteśmy posiadaczami wielu różowych akcesoriów dla psów.

Szelkowo – obrożowo - różowo

Dla fantastycznej dziewczynki idealne są różowe szeleczki. Tak jakoś się stało, że Lu posiada aż dwie pary szelek w tym kolorze.

Jedne Hurtta Active, w kolorze określonym przez producenta jako wiśniowy a jak dla mnie to typowa magenta. Trzeba przyznać, że na borderce prezentują się fantastycznie i nie giną w futrze. Drugie również Hurtta Padded w tym samym kolorze. Jednak ze względu na odblaski wydają się być jaśniejsze. Te szelki również wyglądają ładnie na suce.

Do tego stateczny Kokos posiada obróżkę czarno różową. Jak to się stało, że czarny ma taką piękną „męską” obróżkę. Nie to nie przypadek… szukaliśmy czegoś co będzie odbijało od czarno (lekko srebrnego) sznaucera i wybór padł na model Hurtta ….. Czyż nie wygląda pięknie.

Zabawkowe też różowe

Dlaczego taki kolor? Bo idealnie widać go z daleka, bo nie ginie w trawie/liściach niezależnie od pory roku, bo w wodzie jest równie widoczny. Właśnie z tych powodów królują u nas różowe zabawki.

WOX od West Paw Design jest purpurowy i jest naprawdę fantastyczną zabawką, którą nasze psy uwielbiają (więcej możecie przeczytać tu  ). Występuje jeszcze w dwóch kolorach: żółtym i morskim, ale i tak najfajniejszy jest różowy.

Dash podobnie jak wox to purpurowa zabawka od West Paw Design która idealnie się sprawdza do rozgrzewki przed treningiem frisbee, bo jest gumową wersją dysku. Można się nią szarpać, a i ciepnąć jak deklem się udaje. No i znowu trafiło na różowe… bo ładnie się odcina od błękitnego nieba.

Nieco inny odcień ma piłka Kora od Sara aport. Tym razem to prawdziwy, jaskrawy różowy gadżet. Piłka wykonana ze skóry ekologicznej wypełniona silikonem. Sprawdza się jako szarpak i aport.

Był też wspaniały różowy króliczek od Huggle Hounds, pierwsza zabawka Figla. Niestety stracił życie rozszarpany przez szczeniaczka. Idealny, bladoróżowy pluszak z piszczałką w środku cieszył Fi od pierwszych dni u nas.

Dodatki też różowe

Jakby tego było mało to w swej różowej kolekcji są też adresówki od My Family. W kolekcji mamy różową kostkę z kryształkami z serii GLAM, Pink Queen (Charms) oraz świecące serduszko (shine). Które pięknie się prezentują na naszych pupilach (więcej o adresówkach poczytacie tu )

W psiej kolekcji jest także nerka od PIK-PIK co prawda jest niebieska, ale ma fantastyczny różowy zamek, no i mieści wszystkie kolorowe zabawki w swoim wnętrzu.

Jakby tego było mało również preparat dla psów aktywnych – Gammolen Active   ma opakowanie w przepięknym kolorze. Dodatek uzupełniający dla psów aktywnych, pracujących i sportowych ewidentnie ma różową moc.

Zatem opanował nas różowy świat, brakuje tylko różowych okularów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.