MODNĄ KOZĄ BYĆ!

 

 

Na początku muszę stwierdzić, że absolutnie nie wiem jak to się stało że tak długo opierałam się chęci posiadania pięknych obróżek od Modnej Kozy Wielokrotnie podziwiałam dzieła Ani na różnych psach i wzdychałam do nich skrycie. Cały czas wmawiałam sobie że nie kupię kolejnej obróżki dla psów, bo mają, bo nie potrzebują kolejnej, bo…. I startowałam we wszystkich konkursach w których  można było wygrać produkty Modnej Kozy (niestety bezskutecznie). No i nadszedł ten dzień… kiedy się ugięłam

Różowe Flamingi

Kiedy byliśmy na Łapa Targ w Poznaniu długo staliśmy przy stoisku Modnej Kozy, a ja wpatrywałam się w piękne wzory… i nagle wzrok zatrzymała się na szerokiej błękitnej obroży w różowe flamingi i przepadłam (prawda jest taka że flamingi zawładnęły moim sercem już jakiś czas temu kiedy oglądałam je na pięknych chartach z Maybe Chart ). Po długiej rozmowie z Anią stwierdziłam iż półzacisk (nigdy nie mieliśmy tego typu obroży) i ten wzór będzie idealny dla Kokosa. Na prawie czarnym psie szeroka obróżka z pięknym motywem flaminga to jest to. Niestety z powodu kontuzji Ko nie był z nami na Łapa Targu więc ustaliłyśmy że dokonam dokładnych pomiarów w domu i wyślę zamówienie. Zresztą Koki który nie przepada za szelkami już dawno miał obiecaną obrożę, co by nie chodził w obroży po młodszym bracie.

Liski, liski, liski

Chcąc nie chcąc oglądając piękne wzory moje serce skradł kolejny motyw- liski… W nawiązaniu do paru sytuacji Figlem kiedy to właził do lisiej nory stwierdziłam że to może być nazwijmy to „amulet” – liski na obroży, a nie jrt w lisiej norze. No i stało się Fi  również dostał nową obróżkę, piękny półzacisk z liskami. Uwielbiam go w tej obroży, przez kolorystykę i grubość taśmy wygląda fantastycznie. Do tego półzacisk jest bardzo wygodny, łatwy w zakładaniu i bardzo lubiany przez psy.

Zatem dołączyłam do fanklubu Modnej Kozy

O tym że Ania ręcznie szyje wszystkie produkty, dba o wysoką jakość materiału i każdy detal nikogo przekonywać nie muszę. Każdy produkt jest dopasowywany do psa szerokość taśmy, rodzaj zapięcia, wytrzymałość okucia itp. Wszystkie produkty są prześliczne i wzdycha za każdym razem kiedy je widzę. Co do praktycznego zastosowania oba psy bardzo lubią chodzić w obróżkach, chociaż na treningi agility nie zakładam jej Figlowi, że względu na to że półzacisk przy małym psie troszkę utrudnia mu skakanie (ale to obroża do lansu, a nie na trening). Jak to u nas bywa obróżki szybko się brudzą więc przeszły test prania w pralce i są jak nowe. Wszystko mi mówi że to nie będą jedyne obróżki od Modnej Kozy w naszej kolekcji.

Pozdrawiamy Anię i polecamy Modną Kozę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.